Наше сьогодення

Квест "Молодь обирає здоровя"

    22 лютого 2018 року у Надлацькій ЗШ І - ІІІ ст. Надлацького НВО було проведено  квест "Молодь обирає здоров'я". Мета: сприяти  отриманню підлітками знань про поняття "здоров'я",  "здоровий спосіб життя"  визначення та усвідомлення факторів, що впливають на здоров'я, створення умов для формування в учнів позитивного ставлення до життя та власного здоров'я. 
    Для участі в  заході  було сформовано дві команди між учнями 8 та 9 класу.  Перед початком гри учасники обрали собі капітана, назву, девіз та отримали маршрутний лист. Учні пройшли   п'ять станцій, де отримували  завдання та виконували його. Розгадуючи підказки, команди знаходили місце, де буде відбуватися наступна пригода.


Тренінг "Безпека в Інтернеті"

     14 лютого 2018 року у Надлацькій ЗШ І - ІІІ ст.  Надлацького НВО відбувся   тренінг з учнями 8 класу "Безпека в Інтернеті" Мета. Дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету. Сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання. Мотивувати їх поширювати цю інформацію у своєму середовищі.

Профорієнтаційна робота з учнями 9 - 11 класів

    Вибір професії  - важлива ланка в життєвому й професійному становленні людини. Саме професія дає людині змогу задовольнити основну гаму своїх потреб, реалізувати себе як особистість. Аби уникнути помилок у виборі професії, необхідно чітко уявляти свої здібності, можливості, інтереси, схильності. 

Всеукраїнська акція "16 днів проти насилля"

   Заняття з елементами тренінгу "Людина починається з добра" (учні 5,6 класів). 
  Мета: вчити дітей критично ставитися до своїх вчинків, вчинків рідних і сторонніх людей; розвивати почуття доброти, співчуття, чуйністі; виховувати  у дітей любов, повагу, щирість.         Тренінг на тему: "Правова культура учнів". Виховання в учнів відповідальності за свої вчинки, почуття громамадського обов'язку...

   Заняття з профілактики насильства (учні 4 класу). Мета: формувати уміння оцінювати інших з позиції доброзичливості, учити поважати права інших людей.


Тиждень психології

      Психологія – це не лише цікаво, а ще й корисно.     З 15 по 19 квітня 2024 року в Надлацькому ліцеї проходив "Тиждень психології&...