Фотогалерея

Корекційно - відновлювальна та розвивальна робота Круглий стіл "Острів здоров'я"


Диспут "Правда про куріння"


 Тренінг "Ми проти насильства"   

 Профілактичне заняття "Такий лише я" Пришкільний оздоровчий табір  відпочинку з денним перебуванням "Капітошка"

   2017р.
   2016р.


                                                                        
  2015рік
 3-х денні військово - польові збори учнів 11 класів району у Підвисоцькій ЗШ І-ІІІ ст. Підвисоцького НВО
  Психологічна підготовка. Налаштування на позитив, впевненість у собі. Виступ на  районому семінарі вчителів Захисту Вітчизни у Підвисоцькій ЗШ І -ІІІ ст. Підвисоцького НВО. Тренінг з педагогами "Стрес і стресостійка поведінка".
Мета: ознайомити учасників з особливостями прояву стресу; з’ясувати вплив стресових ситуацій на організм і психіку людини, розвивати навички самоаналізу та надання допомоги, отриманню позитивних емоцій.

  В рамках проекту "Захисник Кіровоградщини". Блок: Психологічного навчання та підготовки м. Знам'янка (серпень 2016р.) Обласний науково - практичний семінар "Навички кризового консультування та розвитку психосоціальної стійкості до стресу у школярів" та тренінг з поширення національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні. В рамках реалізації проекту "Посилення боротьби з торгівлею людьми та кіберзлочиністю в Україні. (2016р.)
  Районий семінар  вчителів індивідуального навчання та асистентів вчителя. Тренінг "Інклюзивне навчання рівні можливості для кожного. Впровадження інклюзивного навчання в межах інноваційної діяльності"(2014р.)
Акція  "Ми голосуємо за життя!"


  Обласний семінар з підготовки  педагогів - тренерів програми "Дорослішай на здоров'я" (15- 19 жовтня 2012р.)

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тиждень психології

      Психологія – це не лише цікаво, а ще й корисно.     З 15 по 19 квітня 2024 року в Надлацькому ліцеї проходив "Тиждень психології&...